Willow Steelite na Święta

Willow Steelite
Niecodzienna linia porcelany do karty Steelite Willow jest stworzona dla wymagających koneserów potraw. Piękny kolor ecru i lekkość tej serii odróżnia ten fason od innych Craftowych wyrobów brytyjskiego producenta porcelany Steelite. Porcelana sprawdzi się na świątecznym stole wyśmienicie.
Willow jak inne produkowane w UK serie porcelany jest objęta dożywotnią gwarancją na wyszczerbienia. Ma to szalenie istotne znaczenie w eksploatacji. Przeznaczona jest do zmywania w zmywarkach i do podgrzewania. Kolekcja składa się z talerzy płaskich z różną szerokością rantów - do dania głównego, przekąski czy deseru. Talerz Gourmet coupe i coupe pogłębiany natomiast nie ma rantu w ogóle, po pozwala na właściwą ekspozycję dania.
Willow to również porcelana do kawy i herbaty w wersjach sztaplowalnych i eleganckich oraz miski do wyboru o średnicy od 16 cm do 10 cm. Ten fason cieszy się dużym zainteresowaniem i jest obecnie najlepiej sprzedająca się porcelaną Steelite na świecie. Można ja kupić w Table Top zapraszamy do kontaktu i zamówień do końca roku rabat na kolekcje Willow - 25% od cen katalogowych. tel. 724094404 tabletop@tabletop.com.pl

Steelite Distinction Willow Banner_1jpgsteelite_willowjpg